Zapošljavanje

OGLAS ZA POSAO: Referent u nabavi

Referent u nabavi (m/ž)

Na osnovu ukazane potrebe društvo HIFA d.o.o. Tešanj raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na upražnjeno radno mjesto:

Opis poslova:

  • Vrši planiranje nabave robe, izradu ponuda kupcima, ugovoranje poslovnih sastanaka naručuje proizvode, vrši kontrolu nabavke i vodi evidenciju rezervi proizvoda na skladištu
  • Planiranje prodaje, operativno vođenje prodaje, komuniciranje sa kupcima i dobavljačima
  • Pravilno praćenje stanja  robe i materijala na skladištu benzinskih pumpi;
  • Izvještavanje , dnevno, sedmično i mjesečno o stanju  robe na benzinskim pumpama;
  • Kontakti sa  dobavljačima i praćenje  prognoza i planova proizvodnje;
  • Praćenje narudžbi i isporuka od strane dobavljača
  • Direktna saradnja sa svim proizvodnim odjeljenjima komunikacija sa dobavljačima i planiranje potreba i evidencija zaliha materijala u svim skladištima.
  • Pridržavanje i provođenje politike kvaliteta, politike zdravlja i sigurnosti, okolišne politike i ostalih procedura i inetrnih akata kojima se uređuje organizacija procesa.
  • Obavljanje poslova u najboljem interesu kompanije poštivajući zakonske odredbe, unutrašnje  važeće akte  politike, procedure i planove.

Uslovi:

  • VSS, Ekonomski fakultet ili drugi fakultet društvenog smijera
  • Napredno poznavanje rada na Microsoft office alatima
  • Preciznost, analitičnost i proaktivnost u radu
  • Izražena sposobnost rukovođenja timom
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno poznavanje jednog stranog jezika

Nudimo:

  • Redovna  i stimulativna primanja
  • Stalni radni odnos, rad na neodređeno vrijeme
  • Plaćeni seminari, obuke i treninzi

Rok za prijavu na konkurs: do 03.04.2024. godine

Mjesto rada: Tešanj

Prijave na konkurs uz CV slati na e-mail: eldar.bedak@hifa.ba  ili putem pošte na adresu:

HIFA d.o.o. Tešanj, Bukva 9, 74260 sa naznakom „Prijava na konkurs Referent u nabavi“

Kandidate koji uđu u uži izbor HIFA d.o.o Tešanj će pozvani na usmeni interviju.